Kümblustünn

Rentmark.ee pakub kümblustünni renti Haapsalus ja Läänemaal. Asume Haapsalu linnas.

Kümblustünn on väga hea stressileevendaja ning loob meeldiva rahuliku olemise. Tünni saab kasutada aastaringselt. Erilise tunde annab kümblustünnis kümblemine just talvisel ajal, kui õues on külm. Mugav veetemperatuur tünnis on 37-38 kraadi, sellise temperatuuriga vees on mõnus istuda nii suvel kui ka talvel.

Meie tünni mõõtmed on 1,7×2,4m, vee kogus ca 1600 liitrit ning mahutab lahedalt 8 täiskasvanut. Olenevalt veesurvest kulub tünni täitmiseks keskmiselt 1,5-2 tundi. Vee kasutustemperatuurile kütmiseks on kasutusel võimas 30kw välisahi, mille abil kulub kütmiseks sõltuvalt välistemperatuurist 2,5-3 tundi. Sobib hästi nii pereürituseks kui ka koos sõpradega nautimiseks. Kümblustünnil on valgustus nii sees kui väljas ning võimalus kuulata oma lemmikmuusikat sisseehitatud muusikasüsteemi kaudu.

Haagisel kümblustünni võib vedada B-kategooria juhilubade omanik. Kärukonksu puudumisel, on võimalik rentida tünn ka koos transpordiga. Kümblustünni kasutamiseks on vajalik jooksva vee olemasolu ning küttepuud. Vajadusel saame lisatasu eest kaasa anda 220v pumba.

Rendi ja naudi – mõnus iga ilmaga!

Tutvu hindade, piltide ja vabade kuupäevadega peamenüü alt!

Broneeri endale kümblustünn siin